A. Olejek Abu Dhabi Kwiaty Emiratów z Pachnącej Krainy

Witajcie :)
Dziś chciałam przekazać Wam moje wrażenia z używania olejku Abu Dhabi Kwiaty Emiratów.  Miałam możliwość testowania go dzięki Pachnącej Krainie. 
Opis producenta:
"ABU DHABI to zapach który mogą stosować tak samo kobiety jak i mężczyźni. To zapach ogrodów w pałacach i w hotelach Emiratów Arabskich. Ogrody są tworzone w taki sposób by zapach upajał i by chciało się do takiego ogrodu powrócić. Wiele osób, które były na wycieczkach w najlepszych hotelach Abu Dhabi wspominają, że zapachy tamtejszych ogrodów są tak urzekające, że czasem pragnie się czas spędzać tylko w nich. Abu Dhabi to zapachy kwiatów takich jak Róża, kwiat Lnu, śliwki, figi oraz owoców cytryny, oliwki, figi czy granatu. Tylko w znany sobie sposób tamtejsi perfumiarze robią maceraty i pozyskują zapachy eteryczne z kwiatów, skórek, pestek czy miąższu.

Olejek Abu Dhabi jest na bazie oleju migdałowego z dodatkiem 5% oleju arganowego. Cząsteczki oleju arganowego posiadają właściwości wchłaniania się w głębszą warstwę skóry, ciągnąc ze sobą mikroelementy i dobroczynne składniki z oleju migdałowego, który ma skłonności do wchłaniania się w płytszą warstwę skóry. Olejek nie tylko perfumuje ale odżywia i pielegnuje skórę. Olejek Abu Dhabi nadaje się również do kąpieli. Zapach uniesie się w całej łazience i domu. Podczas tej kąpieli będzie można poczuć klimat Dalekiego Wschodu i arabskiej egzotyki.
Pojemność: 10 ml

Cena: 6 zł

Dostępność:  sklep internetowy Pachnącej Krainy (klik)

Składniki: olej migdałowy, olej arganowy 5%, maceraty i oleje eteryczne kwiatów, pestek i owoców.

Kraj pochodzenia: Emiraty Arabskie


Moja opinia:
Może zacznę od zapachu,który na początku jest bardzo duszący i przypominający zapach proszku do prania :) Używałam go do kąpieli,do stóp na noc,na dłonie, oraz dolewałam olejku do świec. Najlepiej sprawdził się do świec. Było go czuć w całym domu przez długi czas :) Jest baaaardzo wydajny co widać po dwutygodniowym używaniu. Dobrze się wchłania, lecz pozostawia na ciele tłusty film. Ogólnie to polecam ten produkt,lecz nie jest to najlepszy olejek jaki do tej pory używałam. 


Zapraszam do zapoznania się z asortymentem, który oferuje nam sklep, gdyż oferta jest bardzo ciekawa.

http://www.pachnacakraina.com/index.php 

Pachnącą krainę znajdziecie również na Facebooku

https://www.facebook.com/PachnacaKrainaCom?fref=tsKomentarze

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz ! :*
Można zostawiać linki do blogów z chęcią zaglądamy :)
Za obserwowanie odwdzięczamy się tym, samym :D

Popularne posty